• facebook
  • twitter
Mauris quis eros arcu

Medine' de ki Kliniğimiz Taibah 1 Ve Taibah 2.

Medine' de bulunan kliniklerimiz her gün dünyanın dört bir yanından gelen Alternatif Tıbın yan dalları olan Hacamat, Akupunktur, Homeopati, Sülük Tedavisi ve Refleksoloji Herbal(Bitkisel ilac)Alanlarında Hizmet Vermekteyiz. Medineye geldiğinizde kliniğimizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Mauris quis eros arcu

Kurslarımız, Sertifikalarımız, Kursiyerlerimiz.

Her yıl düzenli olrak açmış olduğumuz kurslarımız başarılı bir eğitim döneminden sonra mezun olan kursiyerlerimize sertifikalarını vererek onları başarılı oldukları bu alanlarda topluma kazandırma mutluluğu içerisindeyiz. Sizde kurslarımıza katılarak sertifika alabilirsiniz.

Mauris quis eros arcu

Dr. Mehmet KOCABAŞ Hakkında.

Dr. Mehmet KOCABAŞ Dünyanın sayılı ünüversitelerinde Doğal ve Tabii tedavi yöntemleri üzerinde yoğunlaşmış ve bu alanlarda yüksek ihtisas yapmıştır. Tıbbın bile eksik kaldığı alanlarda Alternatif tıbbın (Hacamat, Akupunktur, Homeopati, Sülük Tedavisi ve Refleksoloji) faydaları üzerinde durmuştur.

Mauris quis eros arcu

Hacamat nedir, Nasıl yapılır, Faydaları nelerdir.

Hacamat 70 hastalığa şifadır.

Cras porta porta turpis

Sülük Tedavisi Nedir, Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir

Sülük Tedavisi, damar tıkanıklıkları başta olmak üzere birçok dolaşım sistemi hastalığında, varis, eklem romatizmalarında, epilepsi çeşitlerinde, felç, kısmi felç, sedef ve egzama gibi cilt hastalıklarında, hemoroid'de, göz tansiyonu (glokom), yüksek tansiyon ve daha nice hastalıklarda kullanılır.

Nullam ac mi id massa consectetur

Akupunktur Tevasi, Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir.

Acus (iğne), punktura (batırmak) anlamına gelmektedir. Akupunktur vücudun belli noktalarını özel ince iğneler kullanarak uyarmak suretiyle gerçekleştirilen en eski ve doğal tıp sistemidir. Kullanılan iğneler çok incedir ve uçları diğer iğnelerinki kadar keskin değildir, acı vermezler.

Maecenas venenatis viverra nisi

Homeopati Tedavisi, Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir.

Homeopati eski yunancadan gelir ve homeos (benzer) ile pathos (acı çekmek) anlamına gelir. Yaklaşık 200 yıldan beri Avrupa, Amerika ve Hindistan'da yaygın olarak uygulanan bu Doğal Tıp (Alternatif Tıp) insanı bir bütün olarak ele alır ve asil olarak semptomlardan ziyade insanı tedavi etmeyi amaçlar.

Cras porta porta turpis

Refleksoloji Nedir, Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir.

Kökeni eski Mısır'a kadar uzanan Refleksoloji masaj tekniği bugün destekleyici yada tamamlayıcı tedavi dediğimiz tedaviler arasında yer almaktadır. Refleksoloji ayaklarda bulunan özel refleks noktalarının, vücudun diğer organlar ve salgı bezleri ile bağlantılı olması temeline dayanan bir bilimdir.

Kocabaş Sağlık Merkezi Seminerler

Seminerlere katılmak için lütfen Kayıt formunu doldurun.

ADINIZ SOYADINIZ*   : 
TELEFON NO* :
E-MAİL* :
GSM* :
ŞUANKİ MESLEĞİNİZ :
EĞİTİM DURUMUNUZ :
SAĞLIK EĞİTİMİNİZ :
İLGİLENDİĞİNİZ ALANLAR* Hacamat :
Sülük Tedavisi :
Reflexologie :
Acupuncture :
Homeopati :

Sizde uzman olmak istediğiniz alanlarda Seminerlere katılabilir ve sertifikalar alabilirsiniz. Seminere katılmak için yandaki Kayıt formunu doldurarak işe başlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir GSM:+966 500 33 46 64 yada taibah2@hotmail.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Seminerlerimiz Faculty Homeopathy Malaysia ve Verbande Deutscher Heilpraktiker e.V Orta dogu ve Turkiye tek temsilcisi (Visiting Prof.Lecturer) Dr.Mehmet Kocabas tarafından verilmektedir.Seminer sonunda Malaysia Homeopathy Facultesi onaylı sertifikalar takdim olunmaktadır.

Katılım için Gerekli Evraklar;

1. 3 adet fotograf

2. Kimlik fotokopisi

3. Savcılıkktan sabıka kaydı

4. Saglık raporu

.....DİKKAT.....

Bazı sitelerde Dr Mehmet Kocabas Hocamızın resim ve videoları kullanılarak Hacamat ve Suluk tedavi kursları verildigi reklam edilmektedir. Dr Mehmet Kocabas hocamızın Düzenledigi Seminerler yalnızca kendisi ve ekibi tarafından verilmektedir taklitlerinden ve insanların yanlıs yonlendirilmemesi bakımından bilgilerinize arz olunur.

Mezun Olan Kursiyerlerimiz

kcbImage01
kcbImage01
kcbImage01
kcbImage01
kcbImage01
kcbImage01
kcbImage01
kcbImage01
kcbImage01
kcbImage01
kcbImage01