• facebook
  • twitter
Mauris quis eros arcu

Hacamat nedir, Nasıl yapılır, Faydaları nelerdir.

Hacamat 70 hastalığa şifadır. Bunlardan bazıları; Kanser, cüzzam, alaca hastalığı,kısırlık ve daha bir çok hastalık. Kanser olup ameliyat olması gereken bir kişide, hacamattan sonra kanser kütlesinin yok olduğu görülmüştür. Hacamatta kanser'den kısırlığa kadar birçok hastalığa şifa vardır.

Cras porta porta turpis

Sülük Tedavisi Nedir, Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir

Sülük Tedavisi, damar tıkanıklıkları başta olmak üzere birçok dolaşım sistemi hastalığında, varis, eklem romatizmalarında, epilepsi çeşitlerinde, felç, kısmi felç, sedef ve egzama gibi cilt hastalıklarında, hemoroid'de, göz tansiyonu (glokom), yüksek tansiyon ve daha nice hastalıklarda kullanılır.

Nullam ac mi id massa consectetur

Akupunktur Tevasi, Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir.

Acus (iğne), punktura (batırmak) anlamına gelmektedir. Akupunktur vücudun belli noktalarını özel ince iğneler kullanarak uyarmak suretiyle gerçekleştirilen en eski ve doğal tıp sistemidir. Kullanılan iğneler çok incedir ve uçları diğer iğnelerinki kadar keskin değildir, acı vermezler.

Maecenas venenatis viverra nisi

Homeopati Tedavisi, Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir.

Homeopati eski yunancadan gelir ve homeos (benzer) ile pathos (acı çekmek) anlamına gelir. Yaklaşık 200 yıldan beri Avrupa, Amerika ve Hindistan'da yaygın olarak uygulanan bu Doğal Tıp (Alternatif Tıp) insanı bir bütün olarak ele alır ve asil olarak semptomlardan ziyade insanı tedavi etmeyi amaçlar.

Cras porta porta turpis

Refleksoloji Nedir, Nasıl Yapılır, Faydaları Nelerdir.

Kökeni eski Mısır'a kadar uzanan Refleksoloji masaj tekniği bugün destekleyici yada tamamlayıcı tedavi dediğimiz tedaviler arasında yer almaktadır. Refleksoloji ayaklarda bulunan özel refleks noktalarının, vücudun diğer organlar ve salgı bezleri ile bağlantılı olması temeline dayanan bir bilimdir.

Sülük Tedavisinin Faydaları

Sülük Tedavisinin Faydaları

kcbImage01

Sulukler kana 106 cesit madde zerk ederler; vucut bunlardan ihtiyaci olanı kullanir.

Bu bio maddeler: 
ANTI-BAKTERIYELDIR, ANTI-DEPRESANDIR, BAGISIKLIGI GUCLENDiRiCi VE KORUYUCUDUR, ANTi-DOKSANDIR, KAN BASINCINI DUZENLER, OLUSMUS PIHTIYI COZER, KANI SULANDIRIR, PIHTI OLUSUMUNU ONLER VE DAMAR ACICIDIR 
Kendisine tıbbi sülük tedavisi uygulanan kişi kalp krizi geçirmez ve felç olmaz.
Tıbbi sülük tedavisi; Avrupa ve Amerikada tamamlayıcı tıp olarak kabul edilir. Dünyada 38 Ülkede hastane ve kliniklerde tıbbi sülük tedavisi uygulanmaktadır.

 

 

 


TIBBİ SÜLÜK TEDAVİSNİN FAYDALI OLDUĞU ALANLAR :
MİĞREN VE HER TÜRLÜ BAŞ AĞRISI
EPİLEPSİ ÇEŞİTLERİ
YÜKSEK TANSİYON
TÜM ROMATİZMAL HASTALIKLAR
KALP VE DAMAR HASTALIKLARI
FELÇ, KISMİ FELÇ
YÜKSEK KOLLESTROL
TROİD'E BAĞLI ŞİŞMANLIK
ASTIM VE BRONŞİAL HASTALIKLAR
KANGREN, YANIK VAKALARI, VARİS
SEKER VE YUKSEK TANSiYONA BAGLI GORME KAYIPLARI
İYİLEŞMEYEN YARALAR VE AMELİYAT İZLERİ
(KENDİSİNE SÜLÜK VURULAN ŞAHSIN KANI İNCELDİĞİ İÇİN;
BEYİN KANAMASI, DAMAR SERTLİĞİ VE KALP ENFARKTÜSÜNE YAKALANMAZ !)

Geri